Alqı-satqı
3 otaqlı yeni tikililər
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 153 m²,
28 May m.
1/20
Bütün şəkillər
+12 şəkil
436 050 AZN
2 850 AZN/m²
3 otaqlı
Yeni tikili
153 m²
Sahə
9 / 20
mərtəbə
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 153 m²,
28 May m.
ZIRVE PARKDA
Bakı, Qarabağ küçəsi
Bakı, Qarabağ küçəsi
Xəritədə bax
Nərimanov r.
28 May m.
Şərq bazarı
RECA ƏMLAK
Vasitəçi (agent)
№ 5304704
•
Baxış sayı: 2287
•
Yeniləndi: 11.05.2026, 14:29
436 050 AZN
2 850 AZN/m²
3 otaqlı
Yeni tikili
153 m²
Sahə
9 / 20
mərtəbə
RECA ƏMLAK
Vasitəçi (agent)