Alqı-satqı
2 otaqlı köhnə tikililər
Satılır 2 otaqlı köhnə tikili 76 m²,
Sahil m.
1/21
Bütün şəkillər
+13 şəkil
360 000 AZN
4 740 AZN/m²
2 otaqlı
Köhnə tikili
76 m²
Sahə
2 / 3
mərtəbə
Çıxarış
Təmir
Satılır 2 otaqlı köhnə tikili 76 m²,
Sahil m.
Sizə şəhərin mərkəzində, Fəvvarələr meydanı yaxınlığında yerləşən, keyfiyyətli orta təmirli eksklüziv 2 otaqlı 75 kv mənzili təqdim edirəm.
Agentlik
Hər gün: 09:00-18:00
Bakı, Xətai r., Süleyman Vəzirov küç. 17
Bütün 287 təklifə baxmaq
№ 5609370
•
Baxış sayı: 179
•
Yeniləndi: 05.05.2026, 18:31
360 000 AZN
4 740 AZN/m²
2 otaqlı
Köhnə tikili
76 m²
Sahə
2 / 3
mərtəbə
Çıxarış
Təmir
Eldar
Vasitəçi (agent)
RNS Estate
Agentlik
Hər gün: 09:00-18:00
Bakı, Xətai r., Süleyman Vəzirov küç. 17
Bütün 287 təklifə baxmaq