Alqı-satqı
4 otaqlı yeni tikililər
Satılır 4 otaqlı yeni tikili 185 m²,
Elmlər Akademiyası m.
1/12
Bütün şəkillər
+4 şəkil
485 000 AZN
2 620 AZN/m²
4 otaqlı
Yeni tikili
185 m²
Sahə
8 / 16
mərtəbə
Çıxarış
İpoteka
Təmir
Satılır 4 otaqlı yeni tikili 185 m²,
Elmlər Akademiyası m.
M Elmlər Akademiyası H Cavid p-ti Qoç Ət Restarani ilə üzbəüz Novostroyka Ümumi Sahəsi 185 kv 4 otaq 8/16 tam təmirli pol parket istilik sistemi 2 c/y biri Yataq Otağında 2 Sürətli Lift Kupça var.Start Qiyməti 485000 azn.
Agentlik
Bazar ertəsi - Şənbə: 10:00-20:00
Bakı, Nəsimi r., Rəşid Behbudov küç. 64
Bütün 249 təklifə baxmaq
№ 5652422
•
Baxış sayı: 139
•
Yeniləndi: 11.05.2026, 15:11
485 000 AZN
2 620 AZN/m²
4 otaqlı
Yeni tikili
185 m²
Sahə
8 / 16
Agentlik
Bazar ertəsi - Şənbə: 10:00-20:00
Bakı, Nəsimi r., Rəşid Behbudov küç. 64
Bütün 249 təklifə baxmaq