Alqı-satqı
3 otaqlı yeni tikililər
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 128 m²,
Nəsimi r.
1/7
Bütün şəkillər
510 000 AZN
3 980 AZN/m²
3 otaqlı
Yeni tikili
128 m²
Sahə
8 / 18
mərtəbə
Çıxarış
İpoteka
Təmir
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 128 m²,
Nəsimi r.
Nəsimi r-nu S.Vurğun küç. Koala,Zabitlər bağının yanında 3 otaqlı mənzil satılır. Mənzilin təmirində bahalı materialardan istifadə olunub. QAZ+KUPÇA VAR.Ətraflı məlumat üçün buyurun zəng edin.
Agentlik
Hər gün: 09:00 – 21:00
Bakı, Yasamal r., Həsən Məcidov küç. 7
Bütün 112 təklifə baxmaq
№ 5881054
•
Baxış sayı: 296
•
Yeniləndi: 05.05.2026, 14:29
510 000 AZN
3 980 AZN/m²
3 otaqlı
Yeni tikili
128 m²
Sahə
8 / 18
Agentlik
Hər gün: 09:00 – 21:00
Bakı, Yasamal r., Həsən Məcidov küç. 7
Bütün 112 təklifə baxmaq