Alqı-satqı
3 otaqlı köhnə tikililər
Satılır 3 otaqlı köhnə tikili 78 m²,
Şah İsmayıl Xətai m.
1/5
Bütün şəkillər
245 000 AZN
3 140 AZN/m²
3 otaqlı
Köhnə tikili
78 m²
Sahə
4 / 5
mərtəbə
Çıxarış
Təmir
Satılır 3 otaqlı köhnə tikili 78 m²,
Şah İsmayıl Xətai m.
Xətai r-nu A.Cəlilov küç.. ,Ali Məhkəməyə yaxın 3 otaqlı yaxşı təmirli mənzil satılır. Alıb kirayə vermək üçün ideal varinatdır. Ətraflı məlumat üçün buyurun zəng edin.
Agentlik
Hər gün: 09:00 – 21:00
Bakı, Yasamal r., Həsən Məcidov küç. 7
Bütün 106 təklifə baxmaq
№ 5901159
•
Baxış sayı: 434
•
Yeniləndi: 23.04.2026, 13:38
245 000 AZN
3 140 AZN/m²
3 otaqlı
Köhnə tikili
78 m²
Sahə
4 / 5
mərtəbə
Çıxarış
Təmir
Həsən
Vasitəçi (agent)
My House
Agentlik
Hər gün: 09:00 – 21:00
Bakı, Yasamal r., Həsən Məcidov küç. 7
Bütün 106 təklifə baxmaq