Alqı-satqı
2 otaqlı yeni tikililər
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 64 m²,
Həzi Aslanov m.
1/12
Bütün şəkillər
+4 şəkil
198 000 AZN
3 090 AZN/m²
2 otaqlı
Yeni tikili
64 m²
Sahə
4 / 16
mərtəbə
Çıxarış
Təmir
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 64 m²,
Həzi Aslanov m.
Tam esyali elektironikali satilir 1/2 duzelme Hezi Aslanov metro yani Sened Kupca Cixaris Alqi satqi gunu acarlar tehvil verilir Ofis haqqi 1% teskil edecek
Vasitəçi (agent)
Prime House 2
Agentlik
Hər gün: 10:00 - 19:00
Bakı, Xətai r., Məhəmməd Hadı küç. 86
Bütün 198 təklifə baxmaq
№ 5996434
•
Baxış sayı: 178
•
Yeniləndi: Dünən, 15:47
198 000 AZN
3 090 AZN/m²
2 otaqlı
Yeni tikili
64 m²
Sahə
4 / 16
mərtəbə
Çıxarış
Təmir
Şahin Bey
Vasitəçi (agent)
Prime House 2
Agentlik
Hər gün: 10:00 - 19:00
Bakı, Xətai r., Məhəmməd Hadı küç. 86
Bütün 198 təklifə baxmaq