Alqı-satqı
3 otaqlı yeni tikililər
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 165 m²,
Şah İsmayıl Xətai m.
1/17
Bütün şəkillər
+9 şəkil
380 000 AZN
2 300 AZN/m²
3 otaqlı
Yeni tikili
165 m²
Sahə
15 / 24
mərtəbə
Çıxarış
İpoteka
Təmir
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 165 m²,
Şah İsmayıl Xətai m.
SATILIR... Xetai metro Sahil mtk Qanuni 3 otaq 165 kv 24/15 Temirli ve tam esyali satilir Menzilin daxilinde 2 sanuzel var Sened kupca ipotekaya yararli Etrafli melumat ucun elaqe saxlayin Sirket haqqi 1%
Agentlik
Hər gün: 10:00 – 19:00
Bakı, Xətai r., Ayaz İsmayılov küç., (Rusel Plaza)
Bütün 70 təklifə baxmaq
№ 6033631
•
Baxış sayı: 177
•
Yeniləndi: 11.05.2026, 13:00
380 000 AZN
2 300 AZN/m²
3 otaqlı
Yeni tikili
165 m²
Sahə
15 / 24
Agentlik
Hər gün: 10:00 – 19:00
Bakı, Xətai r., Ayaz İsmayılov küç., (Rusel Plaza)
Bütün 70 təklifə baxmaq