Alqı-satqı
2 otaqlı yeni tikililər
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 95 m²,
Əhmədli m.
1/20
Bütün şəkillər
+12 şəkil
210 000 AZN
2 210 AZN/m²
2 otaqlı
Yeni tikili
95 m²
Sahə
5 / 17
mərtəbə
Çıxarış
İpoteka
Təmir
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 95 m²,
Əhmədli m.
Ehmedli metrosu yeni tikilide 2 otaq sizlere teklif edilir menzil ideal veziyyetdedir alib 3 otaq edmek mumkundur xidmet haqqi 1 % teskil edir iIpoteka dusur real alicilar narahat edsin ona buna qohum qonsuya menzil sorusanlar narahat edmesin !!!!
Bakı, Məzahir Rüstəmov küçəsi
Bakı, Məzahir Rüstəmov küçəsi
Xəritədə bax
Xətai r.
Əhmədli m.
Əhmədli q.
125_EMLAK
Vasitəçi (agent)
125 Əmlak
Agentlik
Hər gün: 10:00 - 20:00
Bakı, Nərimanov r., Əhməd Rəcəbli küç., Çinar Park Biznes Mərkəzi
Bütün 98 təklifə baxmaq
№ 6118916
•
Baxış sayı: 62
•
Yeniləndi: 11.05.2026, 10:20
210 000 AZN
2 210 AZN/m²
2 otaqlı
Yeni tikili
95 m²
Sahə
5 / 17
mərtəbə
Çıxarış
İpoteka
Təmir
125_EMLAK
Vasitəçi (agent)
125 Əmlak
Agentlik
Hər gün: 10:00 - 20:00
Bütün 98 təklifə baxmaq