Alqı-satqı
3 otaqlı köhnə tikililər
Satılır 3 otaqlı köhnə tikili 85 m²,
Yasamal r.
1/18
Bütün şəkillər
+10 şəkil
182 000 AZN
2 140 AZN/m²
3 otaqlı
Köhnə tikili
85 m²
Sahə
1 / 4
mərtəbə
Çıxarış
Satılır 3 otaqlı köhnə tikili 85 m²,
Yasamal r.
Əla qiymətə stalinka 3otaq İzmir parkina yaxin Rus kilsesinin yaninda ela heyeti olan 4mertebe stalinka layiheli binanin etaj hundurde olan 1ci mərtəbəsində qanuni 3otaq tecili satılır ofis haqqı 1%
Agentlik
Hər gün: 09:00 – 22:00
Bakı, Yasamal r., Həsən bəy Zərdabi küç.
Bütün 149 təklifə baxmaq
№ 6121708
•
Baxış sayı: 84
•
Yeniləndi: 11.05.2026, 23:01
182 000 AZN
2 140 AZN/m²
3 otaqlı
Köhnə tikili
85 m²
Sahə
1 / 4
mərtəbə
Çıxarış
Azad
Vasitəçi (agent)
Qarabağ Əmlak
Agentlik
Hər gün: 09:00 – 22:00
Bakı, Yasamal r., Həsən bəy Zərdabi küç.
Bütün 149 təklifə baxmaq